
















Men's Grenoble Jacket Red Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Est Retail Price | £1175.0 |
| Colour | Red |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 301261 |
$52.36
Original: $149.59
-65%Men's Grenoble Jacket Red Size 1 / S—
$149.59
$52.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Est Retail Price | £1175.0 |
| Colour | Red |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 301261 |























