








Men's Grosgrain Trimmed Swim Shorts Navy Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 12cm |
| SKU | 346697 |
$47.60
Original: $135.99
-65%Men's Grosgrain Trimmed Swim Shorts Navy Size M—
$135.99
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 12cm |
| SKU | 346697 |























