






Men's Guccify Distressed Hoodie Cream Size XS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 330405 |
$237.99
Men's Guccify Distressed Hoodie Cream Size XS—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 330405 |























