








Men's Guccissima Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 29cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 333266 |
$265.19
Men's Guccissima Bag Black—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 29cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 333266 |























