







Men's Guccissima Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 25.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 323727 |
$203.99
Men's Guccissima Messenger Bag Black—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 25.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 323727 |























