







Men's Gui Gilet Black Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 367610 |
$441.98
Men's Gui Gilet Black Size 5 / XXL—
$441.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 367610 |























