











Men's Gui Gilet Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Minor tear on the front of the item, would benefit from repair. |
| SKU | 366963 |
$80.92
Original: $231.19
-65%Men's Gui Gilet Navy Size 2 / M—
$231.19
$80.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Minor tear on the front of the item, would benefit from repair. |
| SKU | 366963 |























