











Men's Gui Gilet Red Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 342750 |
$401.18
Men's Gui Gilet Red Size 4 / XL—
$401.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 342750 |























