








Men's Haggi Down Jacket Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365549 |
$645.97
Men's Haggi Down Jacket Navy Size 3 / L—
$645.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365549 |























