







Men's Hattab Windbreaker Navy Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 342528 |
$140.41
Original: $401.18
-65%Men's Hattab Windbreaker Navy Size 1 / S—
$401.18
$140.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 342528 |























