





Men's Horsebit Shirt Purple Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | 38size |
| SKU | 304391 |
$74.80
Men's Horsebit Shirt Purple Size S—
$74.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | 38size |
| SKU | 304391 |























