









Men's Hubert Down Jacket Black Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 330149 |
$114.23
Original: $326.38
-65%Men's Hubert Down Jacket Black Size 5 / XXL—
$326.38
$114.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 330149 |























