









Men's Hybrid Monogram Hooded Hoodie Navy Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Light marks to sleeves, could benefit from a dry clean - please see last images. |
| SKU | 365952 |
$700.37
Men's Hybrid Monogram Hooded Hoodie Navy Size XL—
$700.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Light marks to sleeves, could benefit from a dry clean - please see last images. |
| SKU | 365952 |























