








Men's Instarsia Crewneck T-Shirt Navy Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 365957 |
$523.57
Men's Instarsia Crewneck T-Shirt Navy Size XL—
$523.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 365957 |























