








Men's Interlocking G Star Flash Shorts Black Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 24cm |
| SKU | 316507 |
$197.19
Men's Interlocking G Star Flash Shorts Black Size M—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 24cm |
| SKU | 316507 |























