










Men's Jacquard Towelling T-Shirt Blue Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 74.5cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Light marks as pictured could use a dry cleaning. |
| SKU | 327415 |
$45.22
Original: $129.19
-65%Men's Jacquard Towelling T-Shirt Blue Size L—
$129.19
$45.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 74.5cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Light marks as pictured could use a dry cleaning. |
| SKU | 327415 |























