






Men's Jacquard Velour T-Shirt Green Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50.5cm |
| Comments | Marks to the underarms. |
| SKU | 299086 |
$35.70
Original: $101.99
-65%Men's Jacquard Velour T-Shirt Green Size S—
$101.99
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50.5cm |
| Comments | Marks to the underarms. |
| SKU | 299086 |























