














Men's Jumbo Gg Duffle Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 43cm |
| Depth | 23cm |
| SKU | 341245 |
$1,203.54
Men's Jumbo Gg Duffle Bag Brown—
$1,203.54
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 43cm |
| Depth | 23cm |
| SKU | 341245 |























