








Men's Jungle Print Bath Robe Multi-Coloured Size XL
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bath Robe |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 87cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 333672 |
$217.59
Men's Jungle Print Bath Robe Multi-Coloured Size XL—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bath Robe |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 87cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 333672 |























