








Men's Karakoram Shirt Grey Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348175 |
$156.39
Men's Karakoram Shirt Grey Size XL—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348175 |























