









Men's Kelsey Down Jacket Blue Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 338669 |
$401.18
Men's Kelsey Down Jacket Blue Size 1 / S—
$401.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 338669 |























