










Men's Kibo Down Jacket Grey Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 352387 |
$367.18
Men's Kibo Down Jacket Grey Size 2 / M—
$367.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 352387 |























