





Men's Lamb Shearling Lined Jacket Black Size S
| Brand | Armani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 317184 |
$59.50
Original: $169.99
-65%Men's Lamb Shearling Lined Jacket Black Size S—
$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Armani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 317184 |























