









Men's Lappe Gilet Navy Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 359896 |
$171.35
Original: $489.58
-65%Men's Lappe Gilet Navy Size 1 / S—
$489.58
$171.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 359896 |























