










Men's Le Papier Short Sleeve Shirt Beige Size IT 48 / UK M
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 338460 |
$122.39
Men's Le Papier Short Sleeve Shirt Beige Size IT 48 / UK M—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 338460 |























