












Men's Leanm Down Jacket Blue Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 341082 |
$761.56
Men's Leanm Down Jacket Blue Size 3 / L—
$761.56
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 341082 |























