






Men's Leather Biker Jacket Black Size XXL
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Size 62 |
| SKU | 331973 |
$1,155.94
Men's Leather Biker Jacket Black Size XXL—
$1,155.94
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Size 62 |
| SKU | 331973 |























