








Men's Leather Logo Card Holder Brown
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 6.5cm |
| Width | 9cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 345922 |
$54.40
Men's Leather Logo Card Holder Brown—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 6.5cm |
| Width | 9cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 345922 |























