










Men's Leonard Gilet Navy Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 362697 |
$339.98
Men's Leonard Gilet Navy Size 1 / S—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 362697 |























