









Men's Lighting Bolt Logo T-Shirt White Size M
| Brand | Neil Barrett |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light marks to underarms, please see last images. |
| SKU | 351463 |
$14.28
Original: $40.80
-65%Men's Lighting Bolt Logo T-Shirt White Size M—
$40.80
$14.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Neil Barrett |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light marks to underarms, please see last images. |
| SKU | 351463 |























