











Men's Lightning Bolt Logo Sweatshirt Pink Size XS
| Brand | Neil Barrett |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Item has light marks and minor fading to the graphics |
| SKU | 295151 |
$9.52
Original: $27.20
-65%Men's Lightning Bolt Logo Sweatshirt Pink Size XS—
$27.20
$9.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Neil Barrett |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Item has light marks and minor fading to the graphics |
| SKU | 295151 |























