







Men's Lightning Bolt T-Shirt Red Size XL
| Brand | Neil Barrett |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 340786 |
$88.40
Men's Lightning Bolt T-Shirt Red Size XL—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Neil Barrett |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 340786 |























