










Men's Linea Rosa Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 360546 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Linea Rosa Messenger Bag Black—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 360546 |























