






Men's Linen Shorts White Size IT 56 / UK 40
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 56 / UK 40 |
| Material | Linen |
| Colour | White |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 25cm |
| SKU | 312708 |
$81.60
Men's Linen Shorts White Size IT 56 / UK 40—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 56 / UK 40 |
| Material | Linen |
| Colour | White |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 25cm |
| SKU | 312708 |























