









Men's Lions Head Logo Print T-Shirt White Size M
| Brand | Versus Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| Comments | Faint marks to the front of the item. |
| SKU | 275300 |
$4.76
Original: $13.60
-65%Men's Lions Head Logo Print T-Shirt White Size M—
$13.60
$4.76Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versus Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| Comments | Faint marks to the front of the item. |
| SKU | 275300 |























