








Men's Lisbonne Down Jacket Black Size 0/XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0/XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 326799 |
$271.65
Men's Lisbonne Down Jacket Black Size 0/XS—
$271.65
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0/XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 326799 |























