








Men's Logo Card Holder Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 8.5cm |
| Width | 13.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 365710 |
$231.19
Men's Logo Card Holder Black—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 8.5cm |
| Width | 13.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 365710 |























