










Men's Logo Lettering Phone Holder Bag Black
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362594 |
$203.99
Men's Logo Lettering Phone Holder Bag Black—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362594 |























