











Men's Logo Patch Down Jacket Black Size XL
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Missing detachable hood. |
| SKU | 365528 |
$258.39
Men's Logo Patch Down Jacket Black Size XL—
$258.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Missing detachable hood. |
| SKU | 365528 |























