







Men's Logo Patch Jeans Black Size Waist 29"
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 29" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 76cm |
| SKU | 336542 |
$183.59
Men's Logo Patch Jeans Black Size Waist 29"—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 29" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 76cm |
| SKU | 336542 |























