













Men's Logo Print Backpack Black
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 40cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 365766 |
$360.38
Men's Logo Print Backpack Black—
$360.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 40cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 365766 |























