






Men's Logo Print Button Up Trench Jacket Black Size IT 44 / XS
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 89cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 297889 |
$49.98
Original: $142.79
-65%Men's Logo Print Button Up Trench Jacket Black Size IT 44 / XS—
$142.79
$49.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 89cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 297889 |























