







Men's Logo Print Hoodie Black Size M
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 336668 |
$367.18
Men's Logo Print Hoodie Black Size M—
$367.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 336668 |























