









Men's Logo Print Hoodie Black Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 337562 |
$428.38
Men's Logo Print Hoodie Black Size M—
$428.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 337562 |























