







Men's Logo Print Hoodie Black Size M
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 337795 |
Original: $190.39
-65%$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 337795 |























