








Men's Logo Print Hoodie Black Size M
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 363774 |
$176.79
Men's Logo Print Hoodie Black Size M—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 363774 |























