







Men's Logo Print Hoodie White Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Missing drawstrings |
| SKU | 352955 |
$176.79
Men's Logo Print Hoodie White Size S—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Missing drawstrings |
| SKU | 352955 |























