








Men's Logo Print Hoodie White Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 365634 |
$111.85
Original: $319.58
-65%Men's Logo Print Hoodie White Size S—
$319.58
$111.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 365634 |























