










Men's Logo Print Hoodie White Size XXL
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Light marks to the fabric. |
| SKU | 326825 |
$35.70
Original: $101.99
-65%Men's Logo Print Hoodie White Size XXL—
$101.99
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Light marks to the fabric. |
| SKU | 326825 |























