







Men's Logo Print Jumper Black Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 347244 |
$183.59
Men's Logo Print Jumper Black Size S—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 347244 |























